>

Нова процедура реєстрації до пункту прийому візових анкет до Польщі в Києві

3 жовтня 2016 року буде запроваджено нову процедуру реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві.

Процедура реєстрації до ППВА міста Києва:

Крок 1: Визначте, чи документи можуть бути подані в ППВА м. Києва (відповідно до прийнятих правил, документи на національні візи можуть бути прийняті на підставі реєстрації у відповідному консульському окрузі, тоді як на Шенген можуть бути прийняті на підставі довідки з місця роботи чи навчання [не стосується віз на роботу].

Сайт візового центру Польщі в Києві  — http://polandvisa-ukraine.com/

Крок 2: Відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та передплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорта. У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.

Під час здійснення оплати оберіть категорію візи:

С – віза Шенген, інші цілі крім туризму, наприклад, бізнес, спорт, культура, лікування, відвідини і т.д.

Т – віза Шенген туристична.

DНаціональна віза, наприклад, для роботи, навчання.

Код ППВА KV – Київ та вкажіть дійсний номер Вашого телефону. Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації.

polskaya-tamozhnya

Зауважте, ППВА у Києві приймає документи заявників, які проживають / прописані на території, яка належить до територіальної компетенції Консульського Відділу Посольства РП в Україні, тобто у м. Київ, Київській, Черкаській, Чернігівській чи Кіровоградській області.

Как покупают место в очереди на визу в Европу. Видеосюжет.

ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним та доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде здійснено повернення коштів.

Крок 3: Протягом 24 години після здійснення оплати, отриманий Код від банку (PTN) буде активований через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбудеться автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням https://online.vfsglobal.com/Global-Appointment/Home/GetApplicantStatus/

Крок 4: Після призначення дати на подачу документів оператор колл-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів).

rabota-v-polshe

Крок 5: Коли оператор з Вами зв’яжеться він поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у ППВА. У випадку, якщо Вами буде підтверджено зазначену дату і час подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА (список необхідних документів можна знайти за посиланням http://polandvisa￾ukraine.com/).

Крок 6: Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор скасує реєстрацію. Наступна дата і час подачі документів буде автоматично вибрані системою і Вам необхідно очікувати наступний дзвінок від оператора колл- центру.

Крок 7: Після повторного дзвінка з колл-центру, оператор поінформує Вас, про другий автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА. У випадку підтвердження Вами дати і часу подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до ППВА для подачі документів.

У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано. Заявнику необхідно буде звернутися до ППВА для повернення коштів.

Одночасно Ви можете знову оплатити сервісний збір та отримати нову реєстрацію – у разі необхідності.

Процедура повернення коштів: Особисто зверніться до будь-якого ППВА і напишіть прохання про повернення коштів. VFS Global перевірить надані Вами дані та надішле відповідні інструкціїї до банків.  Банки поінформують Вас про можливість отримання коштів за допомогою СМС повідомлення.

Цікаво буде знати — Фальсификации вокруг польских рабочих виз.

Якщо статус коду значиться як «У черзі на реєстрацію», це означає, що дата та час подачі документів ще не зарезервовані системою і Вам необхідно очікувати на зміну статусу на «зарезервовано». Якщо дата і час подачі зарезервовані, але ще не підтверджені, очікуйте, будь ласка, дзвінок оператора колл-центру, що підтвердити реєстрацію. Додаткову інформацію можна також отримати на лінії колл-центру.

Польская виза рабочая виза

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *